Import - sprzedaż motocykli

   Zajmujemy się sprowadzaniem motocykli do Polski już 20 lat. Mamy bogate doświadczenia związane z importem jednośladów.

   Oferujemy szeroką gamę motocykli, zarówno europejskich, japońskich oraz marki Harley o pojemnościach od 50 cm3 (motorowery i skutery), do wyczynowych motocykli powyżej 2000 cm3. Są to zarówno bike's enduro, custom, turystyczne, naked i sportowe.

  Naszą stałą siedzibą jest salon motocyklowy, mieszczący się przy głównej trasie dojazdowej LUBLIN-WARSZAWA, 600-ny kilometr droga krajowa nr 17, pięć minut od granic Lublina (miejscowość Jastków). Nasze motocykle wystawiamy także na odbywających się cztery razy w roku targach w Łodzi i Warszawie.

   W sezonie 2010 powiększyliśmy naszą ofertę o motocykle importowane z USA. Jesteśmy w stanie wyszukać i sprowadzić prawie każdy model motocykla typu Harley, czoper, cruzer, custom na indywidualne zamówienie naszego klienta. Możliwe jest również wskazanie i zlecenie importu motocykla.

   Importujemy motocykle używane tylko dobrej jakości, które są przez nas sprawdzane na profesjonalnych przyrządach (laser, diagnostyka silnika i elementów mechanicznych).

W razie potrzeby zaproponujemy Państwu kredyt na motocykl.

   Zapraszamy wszystkich miłośników motocykli do odwiedzenia naszego salonu i sklepu. Znajdziecie tu państwo poradę w wyborze motocykla, części i akcesoriów do niego oraz doborze ubioru na swojego bika .

 

motocykle, ścigacze, skutery i ich motory
motocykle | skutery | ścigacze | motoryCENTRUM MOTOCYKLI LUBLIN

Jastków k/Lublina
ul. Warszawska 63

tel./fax +48 81 502 01 46

w godzinach 9-18

tel. kom. +48 0 500 088 833

mapka dojazdu >zobacz<

CENTRUM MOTOCYKLI LUBLIN   /   o nas   /   motocykle   /   kontakt Licznik odwiedzin: 217541